Działalność Non-profit

Wyremontowaliśmy salę rekreacyjną w Domu Dziecka w Bolesławcu
26 listopada 2020

Prezes Ready Group  obchodził 30 października 2020 roku swoje 40-ste urodziny. Zamiast prezentów i kwiatów, Prezes oraz Darczyńcy wyremontowali salę do nauki dla dzieci z Domu Dziecka w Bolesławcu.

"Sala po remoncie, dzieciaki szczęśliwe i bardzo dziękują,
GRATULUJĘ I DZIĘKUJĘ wszystkim zaangażowanym"
                                                                                       Łukasz Załucki

Wspieramy młode talenty
20 sierpnia 2020

Z myślą o utalentowanych, pełnych sportowej pasji młodych ludziach, podjęliśmy decyzję o wsparciu finansowym Klubu Pływackiego Harpun Osiecznica. Chętnie pomagamy Naszej młodzieży w realizacji ich sportowych marzeń.

Okazaliśmy wsparcie
28 lipca 2020

Zosia musiała być zoperowana jak najszybciej! Jej maleńkie, bardzo chore serce w każdej chwili może
przestać bić... Czasu jest krytycznie mało, a kwota do zebrania na operację w Niemczech gigantyczna,
dlatego postanowiliśmy okazać wsparcie. Trzymamy kciuki za Zosię!

 

  Pomagamy w słusznej sprawie
  18 grudnia 2019

  W środę 18 grudnia na bolesławieckim Rynku miała miejsce uroczystość przekazania strażakom z naszego powiatu nowych wozów oraz hydraulicznych zestawów ratownictwa technicznego. Łącznie nowy strażacki sprzęt kosztował ponad 1,86 mln złotych. Cieszymy się z naszego udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu:)

   

  Podziękowania dla Ensila Group
  24 listopada 2017

  Już po raz siódmy w Pałacu Brunów koło Lwówka Śląskiego odbył się Przegląd Zespołów Teatralnych Osób Niepełnosprawnych. Pomysłodawcami i głównymi organizatorami Przeglądu jest Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Lwówku Śląskim oraz Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Płakowice”.

  Dzisiejszy Przegląd stał się także okazją do złożenia szczególnych podziękowań Panu Łukaszowi Załuckiemu Prezesowi Zarządu Spółki Ensila Group z Bolesławca, dzięki którego dobrej woli i szczodrości wykonane zostały przepiękne roboty w ZPEW.

  – Chcieliśmy podziękować Panu za wielkie serce i wspomaganie nas. Dzięki Panu udało się zrobić w tym kończącym się roku jeszcze więcej niż zaplanowaliśmy… – mówił Pan Marek Sokołowski Dyrektor ZPEW
  przekazując w ręce Prezesa spółki Ensila Group drobny upominek.

  Tak naprawdę pomaganie Wam jest ogromną przyjemnością… – mówił dziękując Pan Łukasz Załucki.

  Stowarzyszenie Przyjaciół Centrum Terapii w Szklarskiej Porębie
  23 lipca 2011

  Stowarzyszenie ma na celu zorganizowanie profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej dla osób dotkniętych wyborami życiowymi lub rodzinnymi, które od lat powodują ból. Co więcej, Stowarzyszenie stara się wspierać
  ciągły rozwój zawodowy terapeutów w zakresie pomocy psychoterapeutycznej, a także podnosić standardy infrastrukturalne Centrum, aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę wszystkim osobom poszukującym pomocy
  w Centrum. Łukasz Załucki jest wiceprezesem w stowarzyszeniu, a Miłosz Sobczak jest członkiem.

  TVP -Sprawa dla reportera
  17 marca 2011

  Wstrząsająca historia Rafała Ciężczaka, chłopca urodzonego bez dłoni iz krótszą nogą. Wraz z matką mieszkał
  w trudnych warunkach mieszkaniowych, w drewnianym domu bez łazienki. Rafał jest utalentowanym artystą
  i muzycznie pełnoprawnym dzieckiem. Jacek Matuszewski, doradca zarządu Ensila, zainicjował pomysł sponsorowania godnego życia w łazience chłopca. Pomysł stopniowo przekształcił się w realizację, a zamiast łazienki chłopiec zyskał nowy dom.
   

   

  Pomoc w budowie sali konferencyjnej w Zespole Szkół Elektronicznych
  12 grudnia 2010

  Ensila jest jednym ze sponsorów, który zdecydował się przyczynić do budowy nowej sali konferencyjnej umożliwiającej godne warunki pracy dla Elektronicznego Zespołu Szkół w Bolesławcu. Elementem, dzięki któremu firma zdecydowała się na wsparcie placówki szkolnej, był zestaw 10 rolet z gumy o łącznej powierzchni 34 m ^. Mamy nadzieję, że posłużą one wiele lat i pozwolą na profesjonalne prowadzenie licznych spotkań i konferencji!
   

  Wsparcie kapitałowe dla Klubu Sportowego "Leśnik" Osiecznica
  12 czerwca 2010

  Wiemy, że czynniki wpływające na zwycięstwo gracza lub zespołu znajdują odzwierciedenie w biznesie. Podczas uprawiania sportu uczymy się pracy zespołowej, determinacji i dążenia do celu. Wielu naszych pracowników angażuje się w różnego rodzaju aktywności fizyczne dlatego zdecydowaliśmy, że Ensila będzie wspierać klub sportowy "Leśnik" w Osiecznicy. Wierzymy, że nasza pomoc poprawi aktywność klubu i znajdzie wielu polskich reprezentantów wśród graczy.

  Podziękowania za działania non-profit, jesteśmy z nich dumi