Oferta

Budownictwo

Ready Construct  oferuje usługi budowlane, które obejmują pełny zakres robót począwszy od stanu surowego
aż do całościowego wykończenia budynków „ pod klucz ”. Od początku naszej działalności udało nam się wykonać wiele zróżnicowanych typów budynków. Były to zarówno niewielkie budynki mieszkalne, jak i duże obiekty usługowe. Realizujemy nietypowe inwestycje i takie, które wymagają najwyższej kultury technicznej. Wraz z rozwojem rynku
pracy sukcesywnie zwiększamy kadrę. Naszym głównym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych Pracowników z branży budowlanej.

Generalne wykonawstwo

Ready Construct obejmuje realizację kompleksowych inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa, a także
świadczy usługi na rzecz innych podmiotów i instytucji poprzez wykonywanie częściowych pakietów prac na danej inwestycji. Nasi podwykonawcy są sprawdzeni, wiarygodni i posiadają niezbędne zasoby i doświadczenie w wykonywaniu powierzonych im zadań. Takie podejście zapewnia wysoką jakość prac wykonywanych w związku z szybką realizacją inwestycji. Jeśli planujesz wdrożyć nową inwestycję lub renowację istniejącego obiektu i szukasz dobrego, rzetelnego wykonawcy po przystępnej cenie, skontaktuj się z nami. Chętnie się spotkamy, doradzimy i przedstawimy naszą ofertę.